Kunstveiling 14 mei 2024

Deze veiling is onderdeel van de fonds-wervende activiteiten ten bate van het te realiseren kunstwerk op de hoek van de Leeuweriksingel in de Vogelbuurt, dat in de laatste buurtkrant ‘Vogelvoer’ beschreven staat.
Er komen nog diverse andere gelegenheden om bij te dragen aan de sculptuur van Josua Wechsler.

Kunstwerk

Maar als u nu al een bijdrage wilt geven kan dat op
IBAN NL 34 RABO 0315 2935 78 t.n.v. Bewonersvereniging Vogelbuurt Schiedam, onder vermelding van bijdrage Kunstwerk.

De volgende kunstwerken zullen worden geveild:

  1. Schiedam, Lange Haven
    kunstenaar Schiedammer Theo (Doop ) Wiegman (1908-1996)
    pentekening, 70×50

2. Prent van het jaar en van de vrouw (1975)
Clara Kleekamp Bussum
ingekleurde ets, 40×30

3. Straatmuzikante voor de Sacré-Coeur in Parijs
foto van M.-Paul van Mansum
40×50 cm

4. Oerknal ( 1990)
Rineke Borgers
acryl, 80×60

5. Beeld Zwart Nazareth (1996)
Gérard Smits
Belgisch hardsteen, 18x21x17

6. Vlakken op blauw (2003)
Siem Rosman
gemengde techniek, 60×40

7. Zonder Titel (2009)
Joke Kolkman
acryl op geschept papier, 40×60

8. Fantasie rond een fles Hanneke de Hon
glas mozaïek gemaakt op het atelier van Frits Hendrickx, 20×30

9. Beeld Token (2012)
Gérard Smits
albast op stenen voet, 26x15x8

10. Kaart van Schiedam, 40×70

11. Wijze Uil, (2014)
Siem Rosman
acryl, 50×70

12. Hechtingen (2014)
Joke Kolkman
teer met acryl, 40×50

13. Beeld Wildgroen (2018)
Gérard Smits
serpentijn, 30×30

14. Restaurant George V (Centre Pompidou Parijs)
foto van M.-Paul van Mansum
40×50 cm

15. Boeket (2017)
Joke Kolkman
acryl op zijdepapier, 40×50

16. Statige bonte kraai
maker onbekend
60×50

17. De Stad
Fia Koren
50×40

18. Wederopbouw (2014)
Joke Kolkman
80×80

19. Delfts blauw bord 320 GA met een afbeelding van de moeder van Rembrandt van Rijn
Gerard Dou
33 cm doorsnede

20. Kaart van Blaeu
kopergravure 1624
ingelijst, 60×70 cm

21. Koperen vaas
23 cm hoog

22. Kaart van Holland, t.g.v. 25-jarig regeringsjubileum koningin Wilhelmina in 1923
80×100 cm

23. Kulit Kaya
Papuakunst
beide lijsten zijn 70 x 25 cm

24. Tekening Hugo Claus
13 x 18 cm
(in een lijst van 32 x 38 cm)